Kde máte schované hovienko, pán Fico?

Autor: Peter Šimko | 3.3.2013 o 18:00 | (upravené 8.4.2015 o 22:56) Karma článku: 3,24 | Prečítané:  468x

Moji dobrí známi mali doma malého psíka menom Rexo, ktorý bol strašne nevychovaný, drzý a naivne prefíkaný. Prepytujem, vykakal sa kdekoľvek v dome a potom chodil od jedného rodinného príslušníka k druhému, vrtel chvostom, zaliečal sa a vystrúhal neuveriteľne nevinnú grimasu. To už všetci vedeli, čo urobil - bol jasný a všetci sa ho pýtali: „Kde máš schované hovienko, Rexo?".

Najskôr nechcel prezradiť, dlho zapieral a tváril sa akoby nič. Nakoniec sa však pravda vždy vyfarbila, pardón, zasmrdela. Rexo vedel priehľadne klamať.

Podobnú „nevinnú" grimasu ako mal Rexo, pozorujem u nášho súčasného pána predsedu vlády, keď prezentuje svoje videnie sveta a svoje „pravdy". Na rozdiel od Rexa sa nikdy neusmeje, nemá zmysel pre humor a chrlí na nás nenávistné pohľady. Keď mu na to prídu, tak zvláštne sa pritom červená, že to prebije aj televízny mejkap. Všimnite si ho.

  • Tvrdí, že sa zastáva chudobných, sociálne slabých a dôchodcov, pritom si mimovoľne spod rukáva odhalí hodinky za desiatky tisíc eur. ... Kde máte schované hovienko, pán Fico?
  • V roku 2004 sa v parlamente zasadzoval za zníženie DPH na potraviny na 5 % - odvtedy druhýkrát vládne a nič ... Kde je schované hovienko?
  • V roku 2006 pri nástupe k moci sľúbil, že diaľnica z Bratislavy do Košíc bude dokončená do roku 2010 - je rok 2013 a minule som po ceste z Ružomberka takmer prišiel o nápravu, našťastie slalom medzi výtlkmi mi už ide veľmi šikovne. ... Kde máte schované hovienko, pán Fico?
  • Pán Fico, ste to vy v nahrávke, v ktorej známy hlas odmieta, aby ho Fedor držal za gule, vystatuje sa, že zohnal milióny vlastnou hlavou a filozofuje o paralelnom financovaní strany? ... Nie, to je podvrh, takých nahrávok vyrobím, koľko chcete ... Naozaj? A kde je hovienko?

  • Boli ste v konšpiračnom byte, spomínanom v spise Gorila a debatovali ste tajne so šéfom finančnej skupiny, pán Fico? ... To sa ma netýka, nepoviem. Dajte mi pokoj... Kde je hovienko?
  • Rastie nezamestnanosť, zvyšujete dlžoby štátu, zlí podnikatelia neplatia viac daní, ako ste predpokladali, ale utekajú za hranice a podporujú najmä maďarskú ekonomiku. Čo vy na to, pán Fico? ... Veď to sa už čoskoro zlepší, viem presne, čo robím ... A hovienko?
  • Naozaj urobíte vyše 1000 poctivých kľukov? Videli sme, hotový Chuck Norris! ... Ale kde ste schovali hovienko?

A čoraz nervóznejšie, ale predsa si ďalej pije svoju kokakolu, ako keby sa nechumelilo. My občania by sme mali vedieť, čo je naša povinnosť. Nájdime hovienko sami a upracme ho spolu s ním. Kedysi sa na hovienka používala defenestrácia. Myslíte, že by to aj dnes pomohlo?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Sme rodina už vo vláde nemala byť, ultimátum vypršalo

Peter Pčolinský žiadal splnenie požiadaviek do konca júlovej schôdze.

Minúta po minúte: Mintálová zabojuje o finále, tenisti o štvrťfinále

Sledujte 4. deň olympijských hier v Tokiu minútu po minúte.

Dobré ráno

Dobré ráno: Boris Kollár sa prerátal, teraz je zradcom

Čo urobilo očkovanie so slovenskou politikou.


Už ste čítali?