Kde máte schované hovienko, pán Fico?

Autor: Peter Šimko | 3.3.2013 o 18:00 | (upravené 8.4.2015 o 22:56) Karma článku: 3,24 | Prečítané:  313x

Moji dobrí známi mali doma malého psíka menom Rexo, ktorý bol strašne nevychovaný, drzý a naivne prefíkaný. Prepytujem, vykakal sa kdekoľvek v dome a potom chodil od jedného rodinného príslušníka k druhému, vrtel chvostom, zaliečal sa a vystrúhal neuveriteľne nevinnú grimasu. To už všetci vedeli, čo urobil - bol jasný a všetci sa ho pýtali: „Kde máš schované hovienko, Rexo?".

Najskôr nechcel prezradiť, dlho zapieral a tváril sa akoby nič. Nakoniec sa však pravda vždy vyfarbila, pardón, zasmrdela. Rexo vedel priehľadne klamať.

Podobnú „nevinnú" grimasu ako mal Rexo, pozorujem u nášho súčasného pána predsedu vlády, keď prezentuje svoje videnie sveta a svoje „pravdy". Na rozdiel od Rexa sa nikdy neusmeje, nemá zmysel pre humor a chrlí na nás nenávistné pohľady. Keď mu na to prídu, tak zvláštne sa pritom červená, že to prebije aj televízny mejkap. Všimnite si ho.

  • Tvrdí, že sa zastáva chudobných, sociálne slabých a dôchodcov, pritom si mimovoľne spod rukáva odhalí hodinky za desiatky tisíc eur. ... Kde máte schované hovienko, pán Fico?
  • V roku 2004 sa v parlamente zasadzoval za zníženie DPH na potraviny na 5 % - odvtedy druhýkrát vládne a nič ... Kde je schované hovienko?
  • V roku 2006 pri nástupe k moci sľúbil, že diaľnica z Bratislavy do Košíc bude dokončená do roku 2010 - je rok 2013 a minule som po ceste z Ružomberka takmer prišiel o nápravu, našťastie slalom medzi výtlkmi mi už ide veľmi šikovne. ... Kde máte schované hovienko, pán Fico?
  • Pán Fico, ste to vy v nahrávke, v ktorej známy hlas odmieta, aby ho Fedor držal za gule, vystatuje sa, že zohnal milióny vlastnou hlavou a filozofuje o paralelnom financovaní strany? ... Nie, to je podvrh, takých nahrávok vyrobím, koľko chcete ... Naozaj? A kde je hovienko?

  • Boli ste v konšpiračnom byte, spomínanom v spise Gorila a debatovali ste tajne so šéfom finančnej skupiny, pán Fico? ... To sa ma netýka, nepoviem. Dajte mi pokoj... Kde je hovienko?
  • Rastie nezamestnanosť, zvyšujete dlžoby štátu, zlí podnikatelia neplatia viac daní, ako ste predpokladali, ale utekajú za hranice a podporujú najmä maďarskú ekonomiku. Čo vy na to, pán Fico? ... Veď to sa už čoskoro zlepší, viem presne, čo robím ... A hovienko?
  • Naozaj urobíte vyše 1000 poctivých kľukov? Videli sme, hotový Chuck Norris! ... Ale kde ste schovali hovienko?

A čoraz nervóznejšie, ale predsa si ďalej pije svoju kokakolu, ako keby sa nechumelilo. My občania by sme mali vedieť, čo je naša povinnosť. Nájdime hovienko sami a upracme ho spolu s ním. Kedysi sa na hovienka používala defenestrácia. Myslíte, že by to aj dnes pomohlo?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa pre Danka veriť nedá

Žiaľ, nie sme v armáde, ale v Smer-SNS-Híd. Kde, všakáno, je kapitán veľkým pánom.

EKONOMIKA

Zákon na ochranu médií sa dá ľahko obísť

Legislatíva zakazuje, aby majiteľ vlastnil printové aj elektronické médiá zároveň.

DOMOV

Oligarchovia majú novú príležitosť, Markíza má byť na predaj

Hovorí sa aj o predaji denníka Nový čas.


Už ste čítali?